Fotogaléria

 

2021

 • ONLINE DOD 11. 2. 2021. Tento rok sme prišli my za Vami. :-) Tešíme sa, že napriek nepriazni počasia nám spojenie vydržalo. ❄️ Veľmi radi sme spolu s Vami trávili náš čas. Ďakujeme vedeniu, pedagogickému zboru, našim perfektným profesionálnym hosťom - pánovi Cibuľovi a Janurovi ☕️, ďakujeme všetkým účastníkom podujatia, ktorí sa prišli na nás pozrieť, aby nás viac spoznali. Veľmi nás potešili naši absolventi a súčasní študenti, ktorí nás prekvapili svojím príchodom, spontánne sa pustili do roboty a záujemcom o štúdium v chate odpovedali na všetky otázky, ktoré ich zaujímali. :-) Bolo nám vo Vašej spoločnosti veľmi dobre.

 • Na online hodinách sa snažíme nudou netrpieť, zatiaľ nás to na geografii cestovného ruchu ako-tak baví. :-D

2020 

 • Na tretiačky pozor, tie to s nožmi vedia. :-) Ich prvý carving – 1. október 2020
 • Ten najkrajší Valentín bol u nás. Ďakujeme babám organizátorkám zo školskej rady a Peti za fotky. Ste super. ❤️❤️❤️❤️❤️    ˇ}{ˇ    ˆ}{ˆ 
 • Vzdelávaco-súťažný program Junior Bartender Challenge 2020. O tom, ako pracujú tie najlepšie bary u nás a oboznámenie sa s trendami a novinkami v barmanskom svete. 1. kolo – Laci a Šimon, 2. kolo – školenie pod patronátom Ľuboša Rácza, hlavného školiteľa projektu, barmana a majiteľa baru Záhir v Nitre. Ďakujeme za Váš čas, skúsenosti, vedomosti a veľa, veľa dobrej nálady.

2019

 • Deň študentstva na radnici. Mirka Murínová, Nika Stachová a Ema Weisová boli ocenené pani primátorkou nášho mesta za výborné študijné výsledky, za profesionalitu a odbornosť pri zabezpečovaní spoločensko-gastronomických podujatí školy. Ďakujeme.
 • Lektorka Christine. Mesiac október bol pre školu výnimočný. Znovu sme obnovili spoluprácu s asociáciou francúzskych lektorov GREF, ktorí sú už síce na dôchodku, ale pomáhajú rozvíjať francúzštinu a francúzsku kultúru v rôznych kútoch sveta. Tentokrát k nám do Banskej Štiavnice prišla madame Christine Bonafé, 63-ročná učiteľka francúzskej literatúry a divadla. Pochádza z malebného mesta Draguignan, ktoré sa nachádza na juhu Francúzska v regióne Provence-Alpes-Côte d’Azur. Vďaka Christine mali študenti možnosť zdokonaľovať svoje vedomosti a zručnosti v rôznych oblastiach francúzskeho jazyka. Cibrili si predovšetkým správnu výslovnosť a komunikáciu, ba dokonca i teatrálne umenie. Naše študentky sa zahrali na sprievodkyne a ukázali Christine krásy nášho historického mesta. Posledný deň s francúzskou lektorkou sme ukončili ako správni hoteláci. Pripravili sme jej slovenskú špecialitu halušky a Christine nám urobila ľahký francúzsky dezert fondant au chocolat. Ďakujeme. 
 • Cvičný banket študentov IV. HA – 8. október 2019
 • Slávnostné rodičovské združenie venované 25. výročiu založenia školy – 17. máj 2019. Ďakujeme vedeniu mesta, rodičom a všetkým drahým hosťom školy, že prijali naše pozvanie a strávili s nami veľmi príjemné popoludie. Ďakujeme vyučujúcim, pani kuchárkam a našim študentkám a študentom, ktorí sa postarali, aby nikto nebol hladný ani smädný. Tešíme sa na najbližšie stretnutie.
 • Praktické maturitné skúšky – 9. a 10. apríl 2019 – Ďakujeme našim maturantkám a maturantom za dvojdňový gurmánsky zážitok v témach Francúzska kuchyňa majstrov a Banská Štiavnica – mesto snúbenia histórie a gastronómie. Všetkým nám chutilo. 

2018

 • Barmanský kurz – 11. až 14. december 2018  Ďakujeme Škole Barmana z Banskej Bystrice. (Foto Škola Barmana)
 • Deň študentstva na radnici
  Pani primátorka mesta N. Babiaková prijala študentky a študentov banskoštiavnických stredných škôl, aby ocenila a vyzdvihla ich výborné študijné výsledky, zručnosti a osobnostné vlastnosti.
  Ďakujeme Ivane Božikovej, Denisovi Fraňovi, Dominike Kaššovej, Monike Novákovej, Dominikovi Praženicovi a Martine Štangovej.
 • Oslavu MDD pripravili naši šikovní prváci pre milých škôlkárov z materskej škôlky Guliver (1. jún 2018) 
 • Stretnutie našich prvých absolventov po 19-tich rokoch. Ďakujeme, bolo nám spolu dobre (18. máj 2018)  
 • Cvičný banket študentiek III. HA (10. máj 2018) 
 • Praktická maturitná skúška na tému JARNÉ MENU a GARDÉNIA (10. a 11. apríl 2018). 
 • PARÍŽ - Poznávacia exkurzia pre rozšírenie odborných vedomostí žiakov z oblasti geografie cestovného ruchu a pre využitie znalosti cudzích jazykov (21. – 25. marec 2018). 
 • Baristický kurz, Exkurzia pivo a chlieb - Ďalší úspešný baristický kurz za nami (16. - 18. január 2018).​ ☕️ ☕ Ďakujeme Pivovaru ERB a Pekárni Anton Antol za možnosť vzdelávať sa aj mimo školy (13. marec 2018).​ 
 • Mesiac Frankofónie na Slovensku a naša návšteva z Alliance Française Banská Bystrica. Ďakujeme za francúzsku školu varenia. Ďakujeme, že sme sa znova mohli naučiť niečo nové (19. marec 2018).​ 

2017

 • Medzinárodné letecké dni SIAF 2017 (Slovak International Air Fest ) - 26. a 27. august 2017 letisko Sliač. Catering vo VIP sektoroch B1, B2 a D. Navarených a naservírovaných 2 500 porcií jedla.
 • Deň otvorených dverí - 12. december 2017. Pre všetkých, ktorí mali záujem spoznať našu školu sme pripravili ukážky zručností študentov v baristike, ukážky gastronomických zručností (kreatívne zdobenie krémovej hokkaido polievky), slávnostné prestieranie, Flair bartending (barmanskú show) a prehliadku priestorov školy spojenú s prezentáciou. Hostia si pochutnali na čokoládovej fontáne, špeciálnych kávach a na pečenom moriakovi.

2016

 • PISA – FLORENCIA – RÍM - (27. 04. – 01. 05. 2016) 5-dňová poznávacia exkurzia do Ríma a najkrajšieho talianskeho regiónu - Toskánska. Návšteva viníc, ochutnávka olivových olejov a balsamica je za nami. :-) 

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

 

Zverejnil webmaster